Oleje i smary
Akcesoria motoryzacyjne
Filtry

img
Posiadamy w ofercie oleje i smary koncernów krajowych i zagranicznych. Nasza współpraca z wieloma producentami pozwala zaspokajać potrzeby rynku w zakresie zaopatrzenia takich sektor jak przemysł, rolnictwo, motoryzacja.

img
Firma posiada w ofercie szeroką gamę kosmetyków amochodowych, żarówek a także części i podzespołów do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, które sprowadzamy pod indywidualne zamówienie klienta.

img
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczn1 filtrów takich marek jak: FILTRON, DONALDSON, MANN, SF FILTER, BALDWIN.

Szybki kontakt


img
NASZ TELEFON/FAX
(76)88 74 634 lub (76)88 74 426


img
NASZE E-MAILE
r.sycz@mhr-oleje.pl
h.sycz@mhr-oleje.pl


O firmie


Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 2004 roku. Głównym profilem naszej działalności jest handel olejami i innymi środkami smarnymi. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalną obsługę klienta, poprzez właściwe dobranie środków smarnych do aut, maszyn i urządzeń.

Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy z koncernem STATOIL, którego jesteśmy autoryzowaną hurtownią. Sprzedajemy również oleje, smary i płyny eksploatacyjne firm: SPECOL CHORZÓW, ADWA ŁÓDŹ, ORGANIKA ŁÓDŹ.Copyright © 2012 by Syczu. All rights reserved. | Start | O firmie | Kontakt